-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з обслуговування спортивних споруд
225 653.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c3aa20b029847ecb58dc91beb730ab9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-20-003335-b-b1
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Контактна особа:
Юлія Бартлевич +380684753459,+380734344010 zrsc_tender@ukr.net http://westsportcenter.com.ua
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380684790785 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 07/20 - Б
Дата підписання:
25.03.2020 14:00
Період дії договору:
25.03.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
225 653.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 608.83 UAH)
Оплачено:
225 653.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 608.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8d459413c9bd45b393bcb0abf5dccac3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
335853600e9d47b7ba6d2fc0aaaae602
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни у прикріпленому файлі
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
91f28347977f4519aaf758b250f2f008
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни у прикріпленому файлі
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
15.01.2021 11:00
Статус:
Опубліковано