-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Оголошено тендер
225 654.00
UAH
Номер:
d8b5b86f5ab14b8681d75a547aefa35f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-20-002450-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХІДНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР" НАЦІОНАЛЬНОГО КОМІТЕТУ СПОРТУ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
Очікувана вартість:
225 654.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Примітки:
процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2020 року
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.02.2020 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума225 654.00 UAH