-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда – ФКУ В, Коміда – ФКУ С)
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-001506-b
Завершена
417 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер:
8681a6cb2b794f4fb2c3fc257700a36c
Внутрішній номер закупівлі:
4514658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-19-001506-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гришина Наталія Іванівна 380667768850 2833003ni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
417 225.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2020 11:53 - 25.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2020 11:53 - 06.03.2020 10:00
Аукціон:
10.03.2020 13:26 - 10.03.2020 13:47
Період кваліфікації:
10.03.2020 13:47 - 11.03.2020 14:07
Період завантаження договору:
10.03.2020 13:47 - 30.03.2020 13:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда – ФКУ В, Коміда – ФКУ С)
Кількість
139 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ"
Оскарження: 10.03.2020 13:47 - 22.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39204954
-
Контактна особа:
Олександр Гуділін +380504956417 tender@zm.kiev.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Оскарження: 10.03.2020 13:47 - 22.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
417 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 261.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2020 14:07
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Олена Зик +380612804435 ezik@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Початкова пропозиція
413 774.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
413 774.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b5a0d5834a04adda4a492b00e544c88
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-19-001506-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39204954
-
Контактна особа:
Олександр Гуділін +380504956417 tender@zm.kiev.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Номер договору:
2020/03/059
Сума договору:
403 261.14 UAH з ПДВ
Сума договору:
336 050.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.03.2020 15:25
Статус:
Виконаний