-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда – ФКУ В, Коміда – ФКУ С)
403 261.14
UAH з ПДВ
Номер:
1b5a0d5834a04adda4a492b00e544c88
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-19-001506-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
-
Контактна особа:
Гришина Наталія Іванівна 380667768850 2833003ni@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39204954
-
Контактна особа:
Олександр Гуділін +380504956417 tender@zm.kiev.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2020/03/059
Дата підписання:
24.03.2020 15:25
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
403 261.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 210.19 UAH)
Оплачено:
403 261.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 210.19 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда – ФКУ В, Коміда – ФКУ С)
Кількість
139 штуки
Період постачання
до 31.12.2020