-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда – ФКУ В, Коміда – ФКУ С)
Оголошено тендер
417 225.00
UAH
Номер:
c98f0412dd824dba8e8fd565e6cbf59f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-19-003467-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
Очікувана вартість:
417 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда – ФКУ В, Коміда – ФКУ С)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.02.2020 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума417 225.00 UAH