• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Продукція борошномельно-круп’яної промисловості

борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно пшеничне першого ґатунку, крупа кукурудзяна, крупа пшенична, крупа ячна, крупа перлова, крупа гречана, пшоно шліфоване, рис круглозернистий шліфований

Завершена

627 292.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 272.93 UAH
Номер: 7672ce0b6bfe472189686dc5d1839c38
Внутрішній номер закупівлі: 4509798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-18-001553-a   
Замовник: КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
Контактна особа: Лазаренко Юлія Сергіївна +380554441083 kdom_inter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 627 292.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 272.93 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 18 800.00 UAH
Період уточнення: 18.02.2020 15:24 - 23.02.2020 15:28
Період прийому пропозицій: 18.02.2020 15:24 - 04.03.2020 15:28
Аукціон: 05.03.2020 11:05 - 05.03.2020 11:26
Період кваліфікації: 05.03.2020 11:26 - 05.03.2020 16:10
Період завантаження договору: 05.03.2020 11:26 - 25.03.2020 11:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Борошно пшеничне вищого ґатунку
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 21378 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
борошно пшеничне першого ґатунку
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 22338 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
крупа кукурудзяна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1461 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
крупа пшенична
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1086 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
крупа ячна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1357 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
крупа перлова
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1104 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
крупа гречана
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1297 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
пшоно шліфоване
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1414 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті
рис круглозернистий шліфований
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1294 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри,вулиця Горностаївська,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"

Оскарження: 05.03.2020 11:26 - 16.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 626 758.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
626 758.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2020 16:10
Документи 18
Скарги 0
ФОП Шешлаков Сергій Сергійович
Початкова пропозиція 627 292.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
627 292.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: b29b3bd31ef04d1fb7e0178b4ff5a940
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-18-001553-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Номер договору: 4-Т
Сума договору: 744 802.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 620 669.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.03.2020 00:00 - 01.04.2021 23:59
Дата підписання: 16.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний
договір 4-Т
pdf
д у _1.pdf
pdf
д у _2 до 4-Т.pdf
pdf
д у _3 до 4-Т.pdf
pdf
д у _4 до 4-Т.pdf
pdf
д у _5 до 4-Т.pdf
p7s
sign.p7s