-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-001553-a
борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно пшеничне першого ґатунку, крупа кукурудзяна, крупа пшенична, крупа ячна, крупа перлова, крупа гречана, пшоно шліфоване, рис круглозернистий шліфований
Завершена
627 292.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 272.93 UAH
мін. крок: 1% або 6 272.93 UAH
Період оскарження:
18.02.2020 15:24 - 29.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.