-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Оголошено тендер
627 292.50
UAH
Номер:
aca6fd73ade94eb6b94b3e2b9fef4882
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-10-005671-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770185
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770185
Очікувана вартість:
627 292.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Примітки:
борошно вищого гатунку, борошно першого гатунку, крупа пшенична, крупа ячна, крупа гречана, пшоно, крупа кукурудзяна, крупа перлова, рис,
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.02.2020 13:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума627 292.50 UAH