-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ГЖП 0-100)
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-001606-b
Завершена
706 190.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 530.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 530.95 UAH
Номер:
732ef549d2e644389d16835838e42f17
Внутрішній номер закупівлі:
4508430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-001606-b
Замовник:
ДПТНЗ "Олександрівський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, смт. Олександрівка, вул. І.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Василина +380997620021 opal148@ukr.net http://opal148.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
706 190.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 530.95 UAH
Період уточнення:
18.02.2020 13:58 - 23.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2020 13:58 - 04.03.2020 15:00
Аукціон:
05.03.2020 15:27 - 05.03.2020 15:48
Період кваліфікації:
05.03.2020 15:48 - 10.03.2020 14:09
Період завантаження договору:
05.03.2020 15:48 - 25.03.2020 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ГЖП 0-100)
Кількість
252 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Оскарження: 05.03.2020 15:48 - 21.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Оскарження: 05.03.2020 15:48 - 21.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
685 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
685 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2020 14:09
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43367095
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМЕНЕРГІЯ" 380962751617 prajmenergiatov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 14 Д, офіс 610
Початкова пропозиція
701 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
701 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b818e4381374eaabf85cc0ee8f53061
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-001606-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Номер договору:
36
Сума договору:
685 944.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.03.2020 09:29
Статус:
Виконаний