• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ГЖП 0-100)

685 944.00 UAH без ПДВ
Номер: 1b818e4381374eaabf85cc0ee8f53061
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-18-001606-b-a1
Замовник: ДПТНЗ "Олександрівський професійний аграрний ліцей"
Постачальник: ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 36
Дата підписання: 23.03.2020 09:29
Період дії договору: 23.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 685 944.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 685 944.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ГЖП 0-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 252 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84000, Україна, Донецька область, смтОлеександрівка, І.Франка,3 На карті