-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки ГЖП 0-100)
Оголошено тендер
706 190.20
UAH
Номер:
d8290e61e94245be94ed525c7714d8ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-17-007221-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДПТНЗ "Олександрівський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
Замовник:
ДПТНЗ "Олександрівський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
Очікувана вартість:
706 190.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки ГЖП 0-100)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.02.2020 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума706 190.20 UAH