-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2020-02-10-001260-c
Завершена
217 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 086.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 086.75 UAH
Номер:
ed3a2adedd7f48fd97744b135dbea3a4
Внутрішній номер закупівлі:
4466640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-10-001260-c
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербак Наталія Вікторівна +380553620440 natascherbak1978@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
217 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 086.75 UAH
Період уточнення:
10.02.2020 22:19 - 18.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2020 22:19 - 28.02.2020 00:00
Аукціон:
28.02.2020 11:24 - 28.02.2020 11:57
Період кваліфікації:
28.02.2020 11:57 - 06.03.2020 13:52
Період завантаження договору:
06.03.2020 13:46 - 26.03.2020 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курячі
Кількість
105000 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Нагляк Віктор Сергійович
Оскарження: 28.02.2020 11:57 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3020515296
-
Контактна особа:
Нагляк Віктор Сергійович +380950483945 navies3020@gmail.com
-
Адреса:
74992, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка селище Плодове, вулиця Лісова будинок 24
Оскарження: 28.02.2020 11:57 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
178 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.03.2020 13:46
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Даяна-С"
Оскарження: 06.03.2020 13:46 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40469699
-
Контактна особа:
Коваленко Олена Анатоліївна +380936225859 dayana-s@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, буд. 32
Оскарження: 06.03.2020 13:46 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
216 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
175 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2020 13:52
Документи
12
Скарги
0
ФОП ТЕРНАВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2722919718
-
Контактна особа:
ТЕРНАВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ +380668681520 sasha40545@ukr.net
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, ВУЛ. КОМІНТЕРНУ, БУД. 39
Початкова пропозиція
198 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
207 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
a472e3d2d3fe4fb9a255d208f3ae6840
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-10-001260-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Даяна-С"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40469699
-
Контактна особа:
Коваленко Олена Анатоліївна +380936225859 dayana-s@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, буд. 32
Номер договору:
23
Сума договору:
81 740.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
17.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний