-
Відкриті торги
-
КЕП
яйця курячі
81 740.00
UAH без ПДВ
Номер:
a472e3d2d3fe4fb9a255d208f3ae6840
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-10-001260-c-c1
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Контактна особа:
Щербак Наталія Вікторівна +380553620440 natascherbak1978@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Даяна-С"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40469699
-
Контактна особа:
Коваленко Олена Анатоліївна +380936225859 dayana-s@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, буд. 32
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
23
Дата підписання:
17.03.2020 00:00
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
81 740.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
81 740.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курячі
Кількість
105000 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
34bc6cd2b8944dc3a36feaf81d234c5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реальної потреби замовника. Кількість товару після внесення змін - 80000шт. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
556e974cce7741a2aee116e6ce2d2db3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реальної потреби Замовника. Кількість товару після внесення змін - 61000шт. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
15.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
08cdbeb08277412bbf971d96faae0433
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 шт яйця курячого, С0 не більше ніж на 10 відсотків відповідно до коливання ціни таких товарів на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.Кількість товару після внесення змін - 58720,656 шт. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a94355793a7641a092d2e8e71a427797
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реальної потреби Замовника. Кількість товару після внесення змін - 12790,656 шт. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
04.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
32a0b0809e5e490bb5f4106751a38680
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Cторони домовилися продовжити строк дії договору, на строк достатній для проведення процедури закупівлі яєць на 2021р
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано