• Відкриті торги
  • КЕП

яйця курячі

Оголошено тендер

217 350.00 UAH
Номер: 11a73754a6be4752bafc36e12b59ed6f
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-10-002729-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Каховської міської ради
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Очікувана вартість: 217 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.02.2020 21:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума217 350.00 UAH