• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 75240000-0 – Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку)

Завершена

90 528.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 452.64 UAH
Номер: 4167b65024e546189f5450bbcf206782
Внутрішній номер закупівлі: 4455419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-07-002468-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Надія Шевцова +380612805714 tender_shmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 90 528.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 452.64 UAH
Період уточнення: 07.02.2020 14:22 - 14.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2020 14:22 - 24.02.2020 10:00
Аукціон: 25.02.2020 14:36 - 25.02.2020 15:09
Період кваліфікації: 25.02.2020 15:09 - 27.02.2020 16:58
Період завантаження договору: 27.02.2020 16:55 - 18.03.2020 16:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з охорони правопорядку та громадського порядку
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.05.2020
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Перемоги, 80 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Могильний Олександр Іванович

Оскарження: 25.02.2020 15:09 - 09.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 71 989.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 083.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.02.2020 16:54
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "ОХОРОНА СХІД ГРУП"

Оскарження: 27.02.2020 16:54 - 09.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 90 528.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 530.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.02.2020 16:55
Документи 13
Скарги 0
ПП "ОХОРОННА АГЕНЦІЯ "СІЧ-БЕЗПЕКА"

Оскарження: 27.02.2020 16:55 - 09.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 84 624.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 171.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2020 16:58
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "ПОЗАВІДОМЧА ОХОРОНА-ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 87 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 623.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 38594aef85014827a622b3349e9b1ddf
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-07-002468-a-a1
Постачальник: ПП "ОХОРОННА АГЕНЦІЯ "СІЧ-БЕЗПЕКА"
Номер договору: 10/40
Сума договору: 84 171.36 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 10.03.2020 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 10-40.pdf
p7s
sign.p7s