• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 75240000-0 – Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку)

84 171.36 UAH без ПДВ
Номер: 38594aef85014827a622b3349e9b1ddf
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-07-002468-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ПП "ОХОРОННА АГЕНЦІЯ "СІЧ-БЕЗПЕКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Номер договору: 10/40
Дата підписання: 10.03.2020 08:00
Період дії договору: 10.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 84 171.36 UAH без ПДВ
Оплачено: 84 171.36 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з охорони правопорядку та громадського порядку
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.05.2020
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Перемоги, 80 На карті