-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 75240000-0 – Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку)
Тендер Prozorro UA-2020-02-07-002468-a
Завершена
90 528.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 452.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 452.64 UAH
Період уточнення:
07.02.2020 14:22 - 14.02.2020 10:00
Відповідь надана
Пульт
Номер:
4770414f35a746899209f528fe30e5cd
Дата опублікування:
10.02.2020 17:59
Опис:
Ви просите документи, що підтверджують право власності на наявну матеріально-технічну базу - ПЦС у м. Запоріжжя (власний/орендований). Чи вірно ми розуміємо?
Відповідь:
Ні, документи, що підтверджують право власності на наявну матеріально-технічну базу, а саме приміщень, які є в Учасника та зазначені у довідці.
Дата відповіді:
12.02.2020 14:59