-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2020-02-07-000711-a
Завершена
467 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 675.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 675.00 UAH
Номер:
d648e2ce86bf41c1a783098a67a670f4
Внутрішній номер закупівлі:
4452104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-07-000711-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
467 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 675.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2020 10:36 - 13.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2020 10:36 - 23.02.2020 00:00
Аукціон:
24.02.2020 11:30 - 24.02.2020 12:15
Період кваліфікації:
24.02.2020 12:15 - 28.02.2020 10:47
Період завантаження договору:
26.02.2020 10:44 - 17.03.2020 10:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник сплачує за користування ПЗ, що зазначено у Додатку 1 до Договору, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання Акту прийому-передачі ПЗ, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у реквізитах
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
програмне забезпечення для створення документів
Кількість
55 одиниця
Період постачання
до 22.04.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД"
Оскарження: 24.02.2020 12:15 - 08.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38980356
-
Контактна особа:
Колодяжний Олександр Олександрович 380445033333, 380445033333 tender@everest.ua
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Вулиця Перемоги, 9а
Оскарження: 24.02.2020 12:15 - 08.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
337 260.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 260.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2020 10:15
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "АНТЕК ПРО"
Оскарження: 26.02.2020 10:15 - 08.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32983765
-
Контактна особа:
ТОВ "АНТЕК ПРО" +380675482799 V.Zakharov@antecpro.com http://www.antecpro.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Фрунзе, 39
Оскарження: 26.02.2020 10:15 - 08.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
376 750.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 725.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2020 10:44
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "СПАН"
Оскарження: 26.02.2020 10:44 - 10.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42424948
-
Контактна особа:
ТОВ "СПАН" +380503963472 oleksandr.staforkin@span.eu
-
Адреса:
Україна, 04070, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9
Оскарження: 26.02.2020 10:44 - 10.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
381 506.95 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2020 10:47
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "Софтліст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33086430
-
Контактна особа:
Владислава Парфенова +380672776718 v.parfenova@softlist.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мельникова 2/10, корпус 14
Початкова пропозиція
407 495.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
391 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38977500
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА" +380(63)771-55-86 Tender@amica.ua http://amica.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18
Початкова пропозиція
413 270.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
392 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Початкова пропозиція
399 674.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 674.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
541543e2fca64f50a2af752507d2f8c0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-07-000711-a-a1
Постачальник:
ТОВ "СПАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42424948
-
Контактна особа:
ТОВ "СПАН" +380503963472 oleksandr.staforkin@span.eu
-
Адреса:
Україна, 04070, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9
Номер договору:
28/2020
Сума договору:
363 999.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
16.03.2020 00:00
Статус:
Розірваний