-
Відкриті торги
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Оголошено тендер
467 500.00
UAH
Номер:
b77ff02892f84f73bd2c90a7c04698ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-06-006831-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
Очікувана вартість:
467 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
програмне забезпечення для створення документів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.02.2020 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума467 500.00 UAH