-
Відкриті торги
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
363 999.90
UAH без ПДВ
Номер:
541543e2fca64f50a2af752507d2f8c0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-07-000711-a-a1
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СПАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42424948
-
Контактна особа:
ТОВ "СПАН" +380503963472 oleksandr.staforkin@span.eu
-
Адреса:
Україна, 04070, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Номер договору:
28/2020
Дата підписання:
16.03.2020 00:00
Період дії договору:
16.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
363 999.90 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
У зв’язку з значним зростанням курсу іноземної валюти, та на підставі ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України та пункту 8.2 Договору.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
програмне забезпечення для створення документів
Кількість
55 одиниця
Період постачання
до 22.04.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
eff5e00295be427aa074326432e97412
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджено ціну договору в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг) до 363 999.90 грн без ПДВ, у зв’язку із тим, що арифметичні дії не дозволяють звести розрахунки відповідно до тендерної пропозиції ТОВ «СПАН» за результатами аукціону.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано