-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2020-02-06-000708-c
Завершена
459 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
Номер:
49d3de949a7d40f5a28455b1bbaa659d
Внутрішній номер закупівлі:
4446697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-06-000708-c
Замовник:
Добробут-М
×
-
Код ЄДРПОУ:
38335716
-
Адреса:
78590, Україна, Івано-Франківська область, місто Яремче село Микуличин, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мироняк Мирослава Іванівна +380989678110 dobrobut_mykulychyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 590.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2020 14:09 - 12.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2020 14:09 - 22.02.2020 10:00
Аукціон:
24.02.2020 13:39 - 24.02.2020 14:06
Період кваліфікації:
24.02.2020 14:06 - 29.02.2020 11:04
Період завантаження договору:
29.02.2020 10:58 - 20.03.2020 10:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливо дизельне
Кількість
17000 літр
Період постачання
12.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
78590, Україна, Івано-Франківська область, село Микуличин, вулиця Грушевського,70
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАЙПІАНТ"
Оскарження: 24.02.2020 14:06 - 11.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42742213
-
Контактна особа:
Ферима Сергій +380971781156 tajpiant.tender@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАНАСА МИРНОГО, будинок 8
Оскарження: 24.02.2020 14:06 - 11.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
377 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.02.2020 10:58
Документи
47
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Оскарження: 29.02.2020 10:58 - 11.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Оскарження: 29.02.2020 10:58 - 11.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
381 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.02.2020 11:04
Документи
43
Скарги
2
ТОВ "СОЛВІНГ СІСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42524688
-
Контактна особа:
Николай Хараберюш +380955450554 ssystems.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 16 А
Початкова пропозиція
391 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
0e91ae6cf6d24447a629ecfae2c1a650
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-06-000708-c-b1
Постачальник:
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Номер договору:
1/2020
Сума договору:
231 938.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
193 282.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
17.03.2020 00:00
Статус:
Розірваний