• Відкриті торги
  • КЕП

паливо дизельне

Оголошено тендер

459 000.00 UAH
Номер: 4b99f84f8373479a86c6078ae17be868
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-06-003115-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Добробут-М
Замовник: Добробут-М
Очікувана вартість: 459 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: паливо дизельне
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 06.02.2020 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
паливо дизельне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 17000 літр
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума459 000.00 UAH