-
Відкриті торги
-
КЕП
паливо дизельне
231 938.48
UAH з ПДВ
Номер:
0e91ae6cf6d24447a629ecfae2c1a650
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-06-000708-c-b1
Замовник:
Добробут-М
×
-
Код ЄДРПОУ:
38335716
-
Контактна особа:
Мироняк Мирослава Іванівна +380989678110 dobrobut_mykulychyn@ukr.net
-
Адреса:
78590, Україна, Івано-Франківська область, місто Яремче село Микуличин, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/2020
Дата підписання:
17.03.2020 00:00
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
231 938.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 656.41 UAH)
Оплачено:
231 918.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 653.08 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв'язку з неможливістю ТОВ "Кондор Логістик" безперебійної та цілодобової поставки пального
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливо дизельне
Кількість
11247 літр
Період постачання
12.03.2020 - 04.02.2021
Місце постачання
78590, Україна, Івано-Франківська область, село Микуличин, вулиця Грушевського,70
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
69ccb8a9690749468a51183628e49414
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
06.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e0bc0aa7a5364ed8ae3c439864cfdcd8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
30.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
71b008c59e894d8fa2c35b9a1d3a212a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5ae5cb43c4fc4013a06201705f70e48c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» сторони вирішили продовжити дію Договору про закупівлю № 1/2020 від «17» березня 2020 р на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2021 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку, а саме на суму: 66094,70грн. в т. ч. ПДВ.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
da0c0889fc604911b2de19fd7bf48c84
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку з неможливістю ТОВ Кондор Логістик цілодобової безперебійної поставки пального сторони керуючись цивільним та господарським законодавством, шляхом переговорів дійшли згодт розірвати договір з 04.02.2021 року
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
04.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано