-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали (бензин марки А-92, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-001375-b
бензин марки А-92 дизельне паливо
Завершена
292 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 460.00 UAH
Номер:
4bdb00987e5a4c6b998a110f1a9debf1
Внутрішній номер закупівлі:
4421343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-03-001375-b
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
292 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 460.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2020 14:51 - 08.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2020 14:51 - 18.02.2020 15:00
Аукціон:
19.02.2020 13:21 - 19.02.2020 13:42
Період кваліфікації:
19.02.2020 13:42 - 20.02.2020 15:39
Період завантаження договору:
19.02.2020 13:42 - 10.03.2020 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
9230 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спектр
Оскарження: 19.02.2020 13:42 - 02.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Оскарження: 19.02.2020 13:42 - 02.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
230 302.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 128.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2020 15:39
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС - ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36324681
-
Контактна особа:
Савченко Аліна Миколаївна +380661421875 alinansavchenko@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, 35
Початкова пропозиція
252 450.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 129.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
60bcffb6ccfc46b8a7b7db762fd8a6bf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-03-001375-b-c1
Постачальник:
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Номер договору:
36
Сума договору:
212 138.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
176 781.93 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний