-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали (бензин маки А-92, дизельне паливо)
Оголошено тендер
292 000.00
UAH
Номер:
4932deb05bc84f2698627379011f1664
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-03-000041-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
Очікувана вартість:
292 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо-мастильні матеріали (бензин маки А-92, дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.02.2020 08:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума292 000.00 UAH