-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали (бензин марки А-92, дизельне паливо)
212 138.32
UAH з ПДВ
Номер:
60bcffb6ccfc46b8a7b7db762fd8a6bf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-03-001375-b-c1
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
-
Контактна особа:
Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
36
Дата підписання:
10.03.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
212 138.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 356.39 UAH)
Оплачено:
212 138.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 356.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
9230 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
b0ecb7f367e8469cba38551889fc7b1e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна назви та реквізитів Замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.03.2020 09:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1a57f968e2d54391abb10d78361e5fe2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
de5c81d42122458f83e9562d367b467e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
07.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8a4af6d8ef904ed59647a03f88a5e2be
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
23.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано