-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-002191-a
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Торги відмінено
3 863 169.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер:
b477c869df5643468a7ff20dd72e97e9
Внутрішній номер закупівлі:
4402613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-30-002191-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Павличенко 14а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чміль Ольга Вячеславівна 380456352261, ukb_bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 863 169.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2020 16:12 - 06.02.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2020 16:12 - 16.02.2020 12:00
Аукціон:
17.02.2020 11:59 - 17.02.2020 12:56
Період кваліфікації:
з 17.02.2020 12:56
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний об’єкт на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт (ф. КБ-2в) та форми КБ-3.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
225658c7d98444e380613574c4de44a4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Абз. 3 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" - у зв`язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
18.02.2020 17:32
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Пром-Енерго-Консалтинг
×
-
Код ЄДРПОУ:
32617896
-
Контактна особа:
Шкарапа Юрій Миколайович +380362610924 yurazorya@ukr.net http://pek.rv.ua
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Клевань, провулок Франка-3
Початкова пропозиція
2 779 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 779 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "ВІННИЦЯ ПРОЕКТ-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38635748
-
Контактна особа:
Хворостюк Віта Павлівна +380975970362 vinproektbud09@gmail.com
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 13, офіс 112
Початкова пропозиція
3 297 009.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАСКУРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41627082
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАСКУРТ" +380679177863 marinesku017@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 23209, Вінницька обл., Вінницький район, село Хижинці, ВУЛИЦЯ В. ЛЮБЕНКА, будинок 82
Початкова пропозиція
3 317 199.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 154 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Соломаха Іван Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2224805435
-
Контактна особа:
Іван Васильович +380673903752 ivan-solomaha@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, пров. Івана Гонти, 7А
Початкова пропозиція
3 555 356.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 155 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
3
Скарги
0
Приватне підприємство "Будмакс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35964221
-
Контактна особа:
Соломаха Ігор 380730122651, 380979654511 budmax_bc@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, пров. Івана Гонти, будинок 7А
Початкова пропозиція
3 703 203.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОД-ТЕПЛОКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41377981
-
Контактна особа:
Заболотній Вадим 380504675184, 380504675184 vadym.zabolotniy@gmail.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Карбишева будинок 22 квартира 24
Початкова пропозиція
3 514 105.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 494 105.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "СПМК "Спецмонтаж-3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35577701
-
Контактна особа:
Володимир Свириденко +380963666175,+380674023469 specmontag3@gmail.com
-
Адреса:
07500, Україна, Київська область, смт Баришівка, вул. Комсомольська, 137
Початкова пропозиція
3 617 521.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 617 521.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0
Приватне підприємство " Керуюча Компанія ЖКГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33223383
-
Контактна особа:
Сучок Степан Александрович 380684588090, 380684588090,380954588090 gidropromuvka@gmail.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Комсомольська 81 /61
Початкова пропозиція
3 859 123.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 799 123.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0