-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-002191-a
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Торги відмінено
3 863 169.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період оскарження:
30.01.2020 16:12 - 12.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.