-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Оголошено тендер
3 863 169.60
UAH
Номер:
4385d91849634e00b29322fa7186853f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-21-015796-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
Замовник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
Очікувана вартість:
3 863 169.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
21.01.2020 19:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 863 169.60 UAH