-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-001967-c
Завершена
1 084 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 420.00 UAH
Номер:
563e6d2643cb43f1ab5728834cbb35bb
Внутрішній номер закупівлі:
4398173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-30-001967-c
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ПРОВУЛОК МАРТИНЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Коробко +380506309964 mitka64@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 084 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 420.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2020 13:12 - 05.02.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2020 13:12 - 15.02.2020 12:00
Аукціон:
17.02.2020 13:18 - 17.02.2020 13:45
Період кваліфікації:
17.02.2020 13:45 - 19.02.2020 13:39
Період завантаження договору:
17.02.2020 13:45 - 08.03.2020 13:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно видаткової накладної. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (талони)
Кількість
21240 літр
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Кількість
20710 літр
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДОРА"
Оскарження: 17.02.2020 13:45 - 01.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31349261
-
Контактна особа:
Павличенко Андрій Вікторович 380626667187, 380509526242 adoraslav@gmail.com
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 12, квартира 5
Оскарження: 17.02.2020 13:45 - 01.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
964 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
828 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2020 13:39
Документи
67
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Сівцова Наталя 380504342627, 380673613711 natalya.sivcova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Початкова пропозиція
923 739.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
880 530.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380506352992 V.SHEVCHUK17@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 006 535.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 006 535.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
f149de3eca85444a99846147105c16da
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-30-001967-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДОРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31349261
-
Контактна особа:
Павличенко Андрій Вікторович 380626667187, 380509526242 adoraslav@gmail.com
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 12, квартира 5
Номер договору:
15
Сума договору:
763 461.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
636 217.74 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.03.2020 16:17
Статус:
Виконаний