• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)

Оголошено тендер

1 084 000.00 UAH
Номер: b98ca28282504ed3bbdea9fc9d2a06c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-30-006051-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
Очікувана вартість: 1 084 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)
Примітки: Включено за рішенням ТК від 30.01.2020
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.01.2020 12:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 21240 літр
Період постачання (не задано)
Дизельне паливо (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 20710 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 084 000.00 UAH