• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)

763 461.28 UAH з ПДВ
Номер: f149de3eca85444a99846147105c16da
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-30-001967-c-b1
Замовник: 6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДОРА"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 15
Дата підписання: 02.03.2020 16:17
Період дії договору: 02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 763 461.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 243.54 UAH)
Оплачено: 763 461.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 243.54 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 20853 літр
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 20357 літр
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 204e9b82df8b4fc79ac880bca6641e0c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку узгодження ціни в бік зменшення за одиницю Товару згідно пункту 5 частини 4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-УІІІ, Ціна Договору становить 763477,47 (сімсот шістдесят три тисячі чотириста сімдесят сім грн. 47 коп.), в тому числі ПДВ — 127246,24 грн.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 06.05.2020 14:57
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
повідомлення.pdf
pdf
лист АДОРА.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 299b632b4315463cab3ad8092ca695e1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Додаток №1 до договору від 02.03.2020 року №15 (специфікацію) викласти в новій редакції.Загальна вартість договору від 02.03.2020 року №15, а саме п. 2.1 становить 763477,39 (сімсот шістдесят три тисячі чотириста сімдесят сім грн. 39 коп.), в тому числі ПДВ — 127246,23 грн.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 22.07.2020 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 22.07.2020.pdf
pdf
лист Адора 22.07.2020.pdf
pdf
Повідомлення від 22.07.2020.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 0dcbcd98b2864d03846cecb4f12b9b7d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку зі зменшенням фінансування видатків згідно ч. 4 п. 1 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-УІІІ , Замовник та Постачальник дійшли згоди щодо внесення наступних змін та доповнень до вище вказаного договору : - відповідно п.9.2 Договору зменшити обсяг закупівлі на 16,11 грн. (шістнадцять грн. 11 коп.) з урахуванням ПДВ. У зв’язку з укладенням додаткової угоди №3 загальна вартість договору від 02.03.2020 року №15, а саме п. 2.1. становить 763461,28 грн. (сімсот шістдесят три тисячі чотириста шістдесят одна грн. 28 коп.), в тому числі ПДВ 127243,55 грн. Номер додаткової угоди. № 3 Сума договору після внесення змін. 763461,28 грн. (сімсот шістдесят три тисячі чотириста шістдесят одна грн. 28 коп.), в тому числі ПДВ 127243,55 грн Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін. Бензин А-92 (талони) -20852 л.; Дизельне паливо (талони) – 20357 л.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 14.12.2020 13:06
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ПВЗ 03 від 14.12.2020 (договір від 02.03.2020 №15).pdf
pdf
Д.У 03 від 14.12.2020 (договір від 02.03.2020 №15).pdf
p7s
sign.p7s