-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-000124-c
Завершена
1 156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 780.00 UAH
Номер:
9e908b3087054c4091f487093251c3a8
Внутрішній номер закупівлі:
4394598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-30-000124-c
Замовник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півень Сергій Сергійович +380535331135 zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 156 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 780.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2020 08:52 - 04.02.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2020 08:52 - 14.02.2020 16:00
Аукціон:
17.02.2020 13:31 - 17.02.2020 13:52
Період кваліфікації:
17.02.2020 13:52 - 18.02.2020 11:17
Період завантаження договору:
17.02.2020 13:52 - 08.03.2020 13:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Куряче філе (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Печінка свиняча (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 17.02.2020 13:52 - 29.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 17.02.2020 13:52 - 29.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 116 606.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 116 606.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2020 11:17
Документи
33
Скарги
0
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Початкова пропозиція
1 155 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 155 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
2d4d4a9cd1144127a5e90abd20756ea5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-30-000124-c-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Номер договору:
93
Сума договору:
1 116 605.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
930 504.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
03.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний