-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
Оголошено тендер
1 156 000.00
UAH
Номер:
0e25d6651aa943d0baf3dffa5e3794cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-30-000065-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
Замовник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
Очікувана вартість:
1 156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
Дата опублікування:
30.01.2020 08:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М’ясо свинини
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Куряче філе
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Печінка свиняча
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 156 000.00 UAH