-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
1 116 605.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d4d4a9cd1144127a5e90abd20756ea5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-30-000124-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Контактна особа:
Півень Сергій Сергійович +380535331135 zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
93
Дата підписання:
03.03.2020 00:00
Період дії договору:
03.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 116 605.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 186 100.83 UAH)
Оплачено:
589 569.69 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 260.69 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Куряче філе (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Печінка свиняча (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
07077232c37540138090b1db4dc59f74
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
634449bcac8a48758f1f2be93907f530
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5cf3279b97f44e2db65ec8f334ab8a8b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Підвищення ціни на печінку свинячу на 10%
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано