-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-29-002583-a
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ), разом із супутніми послугами, що зумовлюють його постачання, в т.ч. надання послуг із замовлення (бронювання) потужності щодо кожного періоду та обсягу постачання газу за договорами постачання природного газу
Завершена
747 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 747.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 747.00 UAH
Номер:
6e96fd35b4974684894931759d9c5a45
Внутрішній номер закупівлі:
4393058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-29-002583-a
Замовник:
Комунальна установа "Попаснянська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, 35А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Закосаренко Олена Вікторівна +380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
747 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
747.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 000.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2020 17:13 - 04.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2020 17:13 - 14.02.2020 00:00
Аукціон:
14.02.2020 12:43 - 14.02.2020 13:04
Період кваліфікації:
14.02.2020 13:04 - 17.02.2020 10:25
Період завантаження договору:
14.02.2020 13:04 - 05.03.2020 13:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗдійснення оплати відбувається після фактичного споживання/отримання товару у 100% розмірі на підставі надісланого рахунку для оплати. Обсяги споживання товару підтверджуються складеним Сторонами актом приймання-передачі товару. Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання рахунку Споживачем, або протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції, щодо оплати рахунку, оформленого Споживачем. Передбачається можливість відтермінування платежу до 30 календарних днів з дати підписання акту приймання-передачі товару Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
83000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АС
Оскарження: 14.02.2020 13:04 - 28.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, вул. Шевцової,22а
Оскарження: 14.02.2020 13:04 - 28.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
597 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2020 10:25
Документи
113
Скарги
0
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380973674991 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Початкова пропозиція
672 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
672 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3d3e372b0484d99b97ccc1ac35fa8af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-29-002583-a-c1
Постачальник:
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, вул. Шевцової,22а
Номер договору:
520(20)Б-1
Сума договору:
414 466.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
345 388.88 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
05.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний