-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
747 000.00
UAH
Номер:
dcf46ff5d5b545899fd2f5435415280e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-29-002585-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Попаснянська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
Замовник:
Комунальна установа "Попаснянська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
Очікувана вартість:
747 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
29.01.2020 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума747 000.00 UAH