• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ), разом із супутніми послугами, що зумовлюють його постачання, в т.ч. надання послуг із замовлення (бронювання) потужності щодо кожного періоду та обсягу постачання газу за договорами постачання природного газу

414 466.66 UAH з ПДВ
Номер: e3d3e372b0484d99b97ccc1ac35fa8af
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-29-002583-a-c1
Замовник: Комунальна установа "Попаснянська центральна районна лікарня"
Постачальник: ТОВ АС
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис: ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ), разом із супутніми послугами, що зумовлюють його постачання, в т.ч. надання послуг із замовлення (бронювання) потужності щодо кожного періоду та обсягу постачання газу за договорами постачання природного газу
Номер договору: 520(20)Б-1
Дата підписання: 05.03.2020 00:00
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Сума договору: 414 466.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 077.78 UAH)
Оплачено: 414 466.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 077.78 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 55166 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: ea0908d81b0646f0afc3d4e946bcd9ad
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору. Доповнити пункт 7.1 розділу 7, внести зміни до підпункту 7 п.13.3 розділу 13 та викласти в новій редакції. Більш детально в додатковій угоді.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 09.04.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ-1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 41fee66df3ef46269a9754dfd3f04136
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору. Внести зміни до пунктів 4.4 та 10.7 Договору, замінивши значення 10% на 3% за текстом відповідно. Більш детально в додатковій угоді.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 06.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2 520(20)Б-1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ec323010e1b74bdaa7a01a66e56a1aa9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору. Загальний об’єм постачання складає: 77.851934 тис.м.куб. Більш детально в додатковій угоді.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 18.11.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3 газ.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1add353a374a440aad09cd6875b20487
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони дійшли згоди внести зміни до договору. Більш детально в додатковій угоді.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 4 газ.pdf
p7s
sign.p7s