-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ДК 021-2015 15810000-9 (хліб білий формовий, булка студентська здобна, та паски)
Тендер Prozorro UA-2020-01-28-000693-a
Завершена
628 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 150.00 UAH
Номер:
af0d79a97f4f47319c7846f2afcb5788
Внутрішній номер закупівлі:
4375181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-28-000693-a
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина +380673135241 psuxinternat@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
628 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 150.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2020 09:55 - 02.02.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2020 09:55 - 12.02.2020 13:00
Аукціон:
13.02.2020 14:54 - 13.02.2020 15:33
Період кваліфікації:
13.02.2020 15:33 - 18.02.2020 12:32
Період завантаження договору:
17.02.2020 16:32 - 08.03.2020 16:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб білий формовий 0,600 кг
Кількість
45750 штуки
Період постачання
02.03.2020 - 31.12.2020
Булка студентська здобна 0,150 кг
Кількість
6600 штуки
Період постачання
02.03.2020 - 31.12.2020
Паски 0,100 кг
Кількість
150 штуки
Період постачання
02.03.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СОДОМОРА ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 13.02.2020 15:33 - 28.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358412412
-
Контактна особа:
Олег Содомора +380673540525 sodomora8008@gmail.com
-
Адреса:
48111, Україна, Тернопільська область, Теребовлянський район, село Семиківці, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 8
Оскарження: 13.02.2020 15:33 - 28.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
393 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.02.2020 16:32
Документи
32
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШУМСЬК ХЛІБ"
Оскарження: 17.02.2020 16:32 - 29.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38043889
-
Контактна особа:
Редько Катерина Іванівна +380677975834 shumskhlib@gmail.com
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, Шумський район, місто Шумськ, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА буд. 2 "А"
Оскарження: 17.02.2020 16:32 - 29.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
393 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2020 12:32
Документи
55
Скарги
0
ТОВ ТЕРНОПІЛЬХЛІБПРОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30836947
-
Контактна особа:
Дудар Ірина Борисівна +380982549089 TORGOVYUTERNOPILHLIB@UKR.NET http://WWW.TERNOPILHLIB.COM.UA
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, ТЕРНОПІЛЬ, БУДНОГО,3
Початкова пропозиція
428 525.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05495259
-
Контактна особа:
Свідрук Світлана Іванівна 380989575386, 380989575386, 05495259@mail.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Симона Петлюри, 17
Початкова пропозиція
496 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
51
Скарги
0
ФОП Хіта Любов Пилипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1647601200
-
Контактна особа:
Хіта Любов Пилипівна +380682778201 lubov6430@ukr.net
-
Адреса:
47710, Україна, Тернопільська область, с Гаї Шевченківські, вул Івана Франка 3
Початкова пропозиція
511 425.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
f92cdb06979c4abbb2cfa800fa0c8a6c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-28-000693-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШУМСЬК ХЛІБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38043889
-
Контактна особа:
Редько Катерина Іванівна +380677975834 shumskhlib@gmail.com
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, Шумський район, місто Шумськ, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА буд. 2 "А"
Номер договору:
44
Сума договору:
325 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
270 834.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.03.2020 14:31
Статус:
Виконаний