• Відкриті торги
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ДК 021-2015 15810000-9 (хліб білий формовий, булка студентська здобна, та паски)

325 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f92cdb06979c4abbb2cfa800fa0c8a6c
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-28-000693-a-b1
Замовник: Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШУМСЬК ХЛІБ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 44
Дата підписання: 02.03.2020 14:31
Період дії договору: 02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 325 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 166.00 UAH)
Оплачено: 325 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 166.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб білий формовий 0,600 кг
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 45750 штуки
Період постачання 02.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 48100, Україна, Тернопільська область, м.Теребовля, вул Глещавецька,68 На карті
Булка студентська здобна 0,150 кг
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 6600 штуки
Період постачання 02.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 48100, Україна, Тернопільська область, м.Теребовля, вул Глещавецька,68 На карті
Паски 0,100 кг
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 150 штуки
Період постачання 02.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 48100, Україна, Тернопільська область, м.Теребовля, вул Глещавецька,68 На карті

Внесені зміни

    Номер: f684e38d3a814308b23a4539327f572d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни на хлібобулочні вироби на 10 % .
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 03.06.2020 08:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаток.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: bada776431f049bdabfeb344407a409f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного цивільного та господарського законодавства, прийшли до згоди продовжити строк дії Договору № 44 від 02.03.2020 року.в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 04.01.2021 14:20
    Статус:
    Опубліковано
PDF
договір.PDF
p7s
sign.p7s