-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ДК 021-2015 15810000-9 (хліб білий формовий, булка студентська здобна, та паски)
Оголошено тендер
628 400.00
UAH
Номер:
e5b88b43878c45368e3b58a76d427b9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-28-000778-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
Очікувана вартість:
628 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ДК 021-2015 15810000-9 (хліб білий формовий, булка студентська здобна, та паски)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2020 08:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума628 400.00 UAH