-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена
Тендер Prozorro UA-2020-01-27-004457-a
Завершена
161 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 614.90 UAH
мін. крок: 1% або 1 614.90 UAH
Номер:
6e2fffddfcdb4a04847d1555fc3a9a17
Внутрішній номер закупівлі:
4371818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-27-004457-a
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Костін +380957845108 kostin.yurii.ya@gmail.com http://www.chuguev-osvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 614.90 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 800.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2020 17:10 - 01.02.2020 17:41
Період прийому пропозицій:
27.01.2020 17:10 - 11.02.2020 17:41
Аукціон:
12.02.2020 11:35 - 12.02.2020 11:56
Період кваліфікації:
12.02.2020 11:56 - 17.02.2020 14:17
Період завантаження договору:
12.02.2020 11:56 - 03.03.2020 11:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена
Кількість
1948 кілограм
Період постачання
до 30.06.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Луценко Яна Володимирівна
Оскарження: 12.02.2020 11:56 - 28.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Оскарження: 12.02.2020 11:56 - 28.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
161 372.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 372.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2020 14:17
Документи
13
Скарги
0
ФОП Лагутін Вячеслав Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2363100951
-
Контактна особа:
Лагутін Вячеслав 380732711041, 380732711041 lag_vs@meta.ua
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, Харків, В’Їзд Ісаївський 2-Й буд. 4
Початкова пропозиція
161 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed4b16625c414a5bbf863f71594d7206
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-27-004457-a-a1
Постачальник:
ФОП Луценко Яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Номер договору:
155
Сума договору:
128 372.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 30.09.2020 00:00
Дата підписання:
02.03.2020 12:28
Статус:
Виконаний