-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена
128 372.34
UAH без ПДВ
Номер:
ed4b16625c414a5bbf863f71594d7206
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-27-004457-a-a1
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Контактна особа:
Юрій Костін +380957845108 kostin.yurii.ya@gmail.com http://www.chuguev-osvita.org.ua/
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Луценко Яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
155
Дата підписання:
02.03.2020 12:28
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 30.09.2020 00:00
Сума договору:
128 372.34 UAH без ПДВ
Оплачено:
128 372.34 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена
Кількість
1948 кілограм
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
55caeef18f9b4ec2a35e9a5e46780b40
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також згідно з п. 4 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись підпунктом 3.3.2. Договору, сторони вирішили внести зміни до пунктів 5.1. та 10.1. Договору та викласти їх у наступній редакції:
5.1. Строк (термін) поставки (передачі) товарів: до 30.09.2020 року.
10.1. Цей Договір набирає чинності з моменту укладення і діє до 30.09.2020 року або , або до повного виконання зобов’язань Сторонами за даним Договором при наявності бюджетних асигнувань. Сплив строку дії Договору не звільняє Сторони від повного виконання своїх зобов’язань за даним Договором.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.06.2020 10:32
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b18f4e7e54144ea5b366202d95cc794f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшити обсяг закупівлі товару на 398,358 кг та викласти п. 1.2. Договору в наступній редакції:
«1.2. Найменування (номенклатура, асортимент) товару (роботи або послуги): ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.
Кількість товарів за цим Договором – Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена – 1549,642 кг.»
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
28.07.2020 09:50
Статус:
Опубліковано