• Відкриті торги
  • КЕП

Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена

Оголошено тендер

161 490.00 UAH
Номер: 26ded60c29ca4fed85270497251216ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-21-004145-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Чугуївської міської ради
Замовник: Управління освіти Чугуївської міської ради
Очікувана вартість: 161 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.01.2020 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума161 490.00 UAH