-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2020-01-24-002939-a
Газове паливо
Завершена
441 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 414.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 414.00 UAH
Номер:
db65425c44f44b1f9393931f633197b9
Внутрішній номер закупівлі:
4355301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-24-002939-a
Замовник:
УВД ФССУ у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колесник Тетяна Анатоліївна +380542671107 su@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
441 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 414.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 414.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2020 15:25 - 31.01.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2020 15:25 - 10.02.2020 10:00
Аукціон:
11.02.2020 12:14 - 11.02.2020 12:35
Період кваліфікації:
11.02.2020 12:35 - 13.02.2020 14:56
Період завантаження договору:
11.02.2020 12:35 - 02.03.2020 12:35
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
48300 метри кубічні
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 11.02.2020 12:35 - 24.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Ярошенко Наталія Олександрівна 380675431193, 380542659931,380675431193 Nataliia.Yaroshenko@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Оскарження: 11.02.2020 12:35 - 24.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
224 595.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 181.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2020 14:56
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
232 709.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 546.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b199613357f4c94b2210ac3ba58b7ce
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-24-002939-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Ярошенко Наталія Олександрівна 380675431193, 380542659931,380675431193 Nataliia.Yaroshenko@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Номер договору:
41 АВ 407-371-20
Сума договору:
349 684.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 403.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2020 03:00 - 31.01.2021 03:00
Дата підписання:
26.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний