-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
349 684.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b199613357f4c94b2210ac3ba58b7ce
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-24-002939-a-b1
Замовник:
УВД ФССУ у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Контактна особа:
Колесник Тетяна Анатоліївна +380542671107 su@fssu.gov.ua
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Ярошенко Наталія Олександрівна 380675431193, 380542659931,380675431193 Nataliia.Yaroshenko@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41 АВ 407-371-20
Дата підписання:
26.02.2020 00:00
Період дії договору:
01.03.2020 03:00 - 31.01.2021 03:00
Сума договору:
349 684.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 280.67 UAH)
Оплачено:
324 793.58 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 132.26 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
48300 метри кубічні
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e02f66a35a494ab5963e8d452c4100a4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна обсягів постачання через зміну ціни за одиницю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d99ba246cfcd4d0eb9d995620ef4b41c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f17b9e984f1748ba94a0a49f5dd2648b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
04.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cba0a8415b7a4d6b8f5f1e393fae4314
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
24.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c813382a14c0417f9824b149c5f77e94
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
подовження строку дії договору
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4b6b7b9b2f2e4a1ca0fd9bc1032dd93c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
22.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано