• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

441 400.00 UAH
Номер: 6c74f9e3216e4b3cb1ae8b35c6a123ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-22-010008-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління Виконавчої дирекції Фонда соціального страхування України у Сумській області
Замовник: Управління Виконавчої дирекції Фонда соціального страхування України у Сумській області
Очікувана вартість: 441 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Дата опублікування: 22.01.2020 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума441 400.00 UAH