• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо

Завершена

963 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 815.00 UAH
Номер: cca1297789de4162b76fd05557150d04
Внутрішній номер закупівлі: 4340455
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-23-002351-a   
Замовник: ДП "Дніпровське лісове господарство"
Контактна особа: Ананьєва Катерина Миколаївна +380681785725 DP_Dlg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 963 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 815.00 UAH
Період уточнення: 23.01.2020 13:44 - 29.01.2020 13:48
Період прийому пропозицій: 23.01.2020 13:44 - 08.02.2020 13:48
Аукціон: 10.02.2020 12:15 - 10.02.2020 12:48
Період кваліфікації: 10.02.2020 12:48 - 12.02.2020 14:49
Період завантаження договору: 10.02.2020 12:48 - 01.03.2020 12:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 10000 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд, 35 На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 12800 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд, 35 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 10400 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд, 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НЄФТЕК СІТІ ОІЛ"

Оскарження: 10.02.2020 12:48 - 23.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 735 864.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
731 049.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2020 14:49
Документи 14
Скарги 0
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 761 184.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 288.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Початкова пропозиція 799 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 184.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 800 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
800 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 50
Скарги 0

Контракти

Номер: 783c59d7e15f494ab3f3d97eb10623db
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-23-002351-a-b1
Постачальник: ТОВ "НЄФТЕК СІТІ ОІЛ"
Номер договору: 1-Т
Сума договору: 731 049.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 609 207.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 24.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s