• Відкриті торги
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо

Оголошено тендер

963 000.00 UAH
Номер: 27414fb7e5e847528dfcf64116949dd0
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-16-004027-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Дніпровське лісове господарство"
Замовник: ДП "Дніпровське лісове господарство"
Очікувана вартість: 963 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти (Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.01.2020 13:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 10000 літр
Період постачання до 31.12.2020
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 12800 літр
Період постачання до 31.12.2020
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 10400 літр
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума618 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума345 000.00 UAH