-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
731 049.00
UAH з ПДВ
Номер:
783c59d7e15f494ab3f3d97eb10623db
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-23-002351-a-b1
Замовник:
ДП "Дніпровське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991686
-
Контактна особа:
Ананьєва Катерина Миколаївна +380681785725 DP_Dlg@i.ua
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вул. Космічна, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НЄФТЕК СІТІ ОІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43127829
-
Контактна особа:
Антон Гродзицький +380509815241 neftek.city@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЯКОВА САМАРСЬКОГО, будинок 12А, КАБІНЕТ 2
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-Т
Дата підписання:
24.02.2020 00:00
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
731 049.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 121 841.50 UAH)
Оплачено:
534 730.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 89 121.79 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд, 35
На карті
Бензин А-92
Кількість
12800 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд, 35
На карті
Дизельне паливо
Кількість
10400 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд, 35
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1fe57c9c65b546ad8a83c8bb4de611ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. «Постачальник» та «Замовник» дійшли згоди внести зміни до Договору № 1-Т від 24 лютого 2020р. у Додаток № 1 «СПЕЦИФІКАЦІЯ на закупівлю: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, бензин А-95 та дизельне паливо)», що є невід’ємною частиною цього Договору та викласти його в наступній редакції: Додаток № 1 до договору № 1-Т від 24 лютого 2020р. СПЕЦИФІКАЦІЯ На закупівлю: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, бензин А-95 та дизельне паливо) № з/п Найменування товару Од. виміру Кількість Ціна за одиницю, грн. з ПДВ Всього, грн. з ПДВ 1 Бензин А-92 л 12800 22,02 281856,00 2 Бензин А-95 л 10000 22,50 225000,00 3 Дизпаливо л 10400 21,557019 224193,00 Загальна вартість тендерної пропозиції, грн. з ПДВ 731049,00 грн. (Сімсот тридцять одна тисяча сорок дев’ять грн. 00 коп.), у тому числі ПДВ – 121841,50 грн.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8d40d24a02db44a29a4dc3060b2c0a06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Внести зміни до Договору у п. ІІІ. ЦІНА ДОГОВОРУ, п. п. 3.2. та викласти його в наступній редакції: 3.2. Ціна цього Договору становить: • 731049,00 грн. (Сімсот тридцять одна тисяча сорок дев’ять грн. 00 коп.), у тому числі ПДВ – 121841,50 грн. Із загальної ціни Договору оплата за кошти спеціального фонду Державного бюджету по КЕКВК 2210 становить 275000,00 грн. (Двісті сімдесят п’ять тисяч грн. 00 коп.), у тому числі ПДВ – 45833,33 грн. 2. Внести зміни у п. XІV. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН до Договору у реквізити Замовника та викласти їх в наступній редакції: ЗАМОВНИК: Державне підприємство «Дніпровське лісове господарство» Адреса: 49100, м. Дніпро, вул. Космічна, 35 ЄДРПОУ 00991686 р/р UA 488201720343231001100002206 Державна казначейська служба України у м. Київ МФО 820172 р/р UA693808050000026001709224903 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805 свідоцтво платника ПДВ № 04209621 ІПН № 009916804631 Платник податку на прибуток на загальних підставах тел. 068-178-57-25, E-mail: DP_Dlg@i.ua
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
54b48a8b0ea14b1b8244cee06b6e55bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Протокол № 24 засідання тендерного комітету ДП "Дніпровське лісове господарство" 1. Про внесення змін до «Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-01-23-002351-a» ВИРІШИЛИ: 1. Внести зміни до «Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-01-23-002351-a» за процедурою відкритих торгів на закупівлю товарів відповідно ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо) за талонами у розділ 7 «Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)» у тип оплати (Аванс) та викласти його в наступній редакції: «Оплата проводиться після отримання товару Покупцем» при оплаті Замовником товару за рахунок коштів Державного бюджету України та оприлюднити протокол № 24 на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Номер додаткової угоди:
24
Дата внесення змін до договору:
26.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4d1fbb125a6f4f459432149084c411de
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Внести зміни до Договору у п. ІІІ. ЦІНА ДОГОВОРУ, п. п. 3.2. та викласти його в наступній редакції: 3.2. Ціна цього Договору становить: • 731049,00 грн. (Сімсот тридцять одна тисяча сорок дев’ять грн. 00 коп.), у тому числі ПДВ – 121841,50 грн.
Номер додаткової угоди:
1/1
Дата внесення змін до договору:
26.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано